Transfer

 

Yurt dışından gelen konuklarımıza, yurt dışına çıkacak olan yada şehirlerarası yolculuğu yapacak olan müşterilerimize;yapılan yolculuğun ardından daha rahat bir adrese ulaşım için, havalimanlarından, otogarlardan, adresten veya Ege bölgesindeki tüm tatil merkezlerine transfer hizmetini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin konforunu sağlamak üzere son sistem teknolojiler ile donatılmış, son model ve lüks marka araçlarımız, işinde uzman ve deneyimli ulaştırma personelimiz ile kalitemize yakışan bir ulaşım vaat ediyoruz. Turizm amaçlı, seminer, kongre, fuar organizasyonları, iş gezileri ve toplantıları yada kişisel sebep seçenekleri ile yurt dışına çıkacak yada ülkemize gelecek olan kişi ve grupların sorunsuz ve en kısa sürede adreslerine ulaştıran firmamız, istek ve taleplerinize cevap verecek her çeşit araç filosuna da sahiptir.

Lüks araç, vip araba, vip minibüs, Jeep, otobüs ve normal araçlardan oluşan filomuz, sizin arzularınıza, kişi sayınıza ve bagaj kapasitenize göre yönlendirilerek, karşılama, bagajları taşıma, gideceğiniz adrese ulaştırma hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hizmet içi eğitimleri almış, iletişimi güçlü, güler yüzlü, yabancı dil bilen, prezantabl bir görünüme sahip olan ulaşım sorumlusu arkadaşlarımız, bütün bu hizmetler silsilesini sizin için en iyi şekilde gerçekleştirecek kişilerden oluşup, günlük ve aylık bakımları yapılmış, kasko ve sigortası tam, iç dış temizliği kusursuz olan araçlar ile birlikte Transferi gerçekleştirmektedir.

Ayvalık,Dikili,Aliağa,Foça,Çeşme,Kuşadası,Gümüldür,Didim,Bodrum,Marmaris yörelerine de hizmet veren firmamız, bulunduğumuz ilin yakınında olan il ve ilçelere bu transfer işlerini ekonomik ve garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Transferlerimiz hakkında detaylı bilgiye iletişim bölümümüzde yer alan telefon numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.

 

 
© 2013 Körfez Rent A Car - Tüm Hakları Saklıdır.                
izmir araç kiralama, izmir renta car, izmir oto kiralama